Maskvos Vnukovo oro uostas

Rusija – šalis, Rytų Europoje. Ji driekiasi išilgai Azijos žemyno. Šalis, kuri garsi dėl savo jėgos, pramonės, kultūros, mokslo ir sporto pasiekimų. Tikrai verta čia apsilankyti, ypač kai skrydžiai Vilnius–Maskva yra tiesioginiai. Šalies sostinėje Maskvoje jus žavės ryškios gatvės, gilią istoriją menantys pastatai ir paminklai, gausybė muziejų, galerijų, parkų ir sodų. Skirkite vakarą Maskvos didžiajam teatrui, kuriame pajausite tikrą miesto prabangą ir išlavintą rusišką baletą. Skamba viliojančiai? Tikrai taip, ypač kai tokios puikios lėktuvų bilietų Vilnius–Maskva–Vilnius kainos. Sakoma, kad pigiausi skrydžiai yra balandžio ir gegužės mėnesiais. Niekad neapsigausite, jei bilietų dairysitės likus bent pusmečiui iki išvykimo, kai kainos nebūna spėjusios pakilti. Žinoma, maloniausia miestą lankyti, kai išsprogsta medžių lapai ir lepina saulės šiluma, vadinasi, birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais. Tad pradėkite planuoti nepamirštamas atostogas Maskvoje jau dabar!

Maskvos Vnukovo oro uostas

Jei planuojate atostogas Maskvoje, nepraleiskite progos apsilankyti ir aplink esančiuose miestuose. Kadangi Rusija milžiniška, patogiausias susisiekimo būdas yra lėktuvas. Iš Lietuvos atskrisite ir nusileisite didžiausiame Maskvos Šeremetjevo oro uoste, bet keliaudami po šalia esančius kraštus galite rinktis iš keturių sostinės srities oro uostų. Turistai labai pamėgę Maskvos Vnukovo oro uostą. Jis yra trečias pagal užimtumą Rusijoje, nuo Maskvos centro nutolęs 28 kilometrus. Tai nesukels jokių problemų, nes iki centro jus per 35 minutes nuveš greitasis Maskvos metro. Jei nenorite naudotis viešuoju transportu, rinkitės taksi.

Vidutinės taksi kainos Maskvoje:

  • taksi įlipimas 150 00 Rub,
  • 1 km taksi 12 00 Rub.

Maskvos oro uostas Vnukovo vykdo skrydžius ne tik šalies viduje, bet ir po Europą, Aziją, Afriką. Tad patogiai nusigausite į visus norimus kraštus.

Skrydžiai į Maskvą