Maskvos oro uostas

Maskva – didžiausias Europos miestas, kurį per dieną aplanko milijonai rusų ir svečių iš užsienio valstybių. Tai – vienas iš svarbiausių šalies ekonomikos, kultūros, mokslo ir pramonės centrų. Maskvos kremliuje sukoncentruotas visos šalies valdymas. Dėl šios priežasties susisiekimas tiek miesto viduje, tiek su aplinkiniais miestais yra labai svarbus, o ką jau kalbėti apie tarptautinius susisiekimo taškus. Bet Maskva puikiai tvarkosi su milžiniškais žmonių srautais. Vienas iš puikiausių pavyzdžių – Maskvos metro, kuris per dieną perveža apie 8 milijonus vietinių gyventojų ir atvykėlių iš įvairiausių pasaulio kraštų. Taip jis tampa vienu iš užimčiausių metro pasaulyje. Be vietinio susisiekimo ypač svarbi oro uostų infrastruktūra. Maskva ir čia pasižymi kokybe, nes savo srityje turi net keturis oro uostus. Šeremetjevas – Maskvos oro uostas vykdo skrydžius į Lietuvą.

Maskvos oro uostai

Jeigu ruošiatės atostogoms Rusijoje, dėl tiesioginių skrydžių iš Vilniaus turbūt savo kelionę pradėsite sostinėje Maskvoje. Tai – puiki tarpinė stotelė, nes čia ne tik neįtikėtinai gražu, bet ir patogu nusigauti į aplinkinius šalies miestus. Didžiausias ir užimčiausias Maskvos oro uostas yra Šeremetjevo oro uostas, į kurį jūs atvyksite iš Lietuvos ir tikriausiai grįšite namo. Tad pasilikite daugiau laiko pereiti patikros punktus, nes dėl didelių keliautojų srautų kartais susidaro eilės. Jei planuojate aplankyti ir tolimuosius Azijos dalyje esančius kraštus, patogiausia irgi skristi lėktuvu. Rinkitės iš toliau nurodytų oro uostų.

Maskvos oro uostai:

  • Šeremetjevo oro uostas,
  • Domodedovo oro uostas,
  • Vnukovo oro uostas,
  • Žukovskio oro uostas.

Tačiau nepraleiskite progos tęsti kelionę traukiniais. Dažnas turistų pasirinkimas – geležinkelio linija Transsibiras, kuri jungia europinę Rusijos dalį su tolimaisiais Azijos kraštais. Tai – nepamirštamas nuotykis, o įspūdžiai įsimins visam gyvenimui.

Skrydžiai į Maskvą