Skrydžiai į Maskvą

Pigūs skrydžiai į Maskvą

Daugelis Rusiją įsivaizduoja kaip kito pasaulio dalį. Bet ir kiti didieji šalies miestai stebina dėl šiuolaikiškumo, modernumo ir savo išskirtinės atmosferos. Vienas iš svarbiausių – sostinė Maskva. Maskva garsėja ne tik kaip vienas iš didžiausių visos Rusijos ir Europos miestų, bet ir kaip valstybės ekonomikos, kultūros, mokslo bei politikos centras. Čia nuo seno vystėsi krašto tradicijos ir įpročiai. Todėl nieko nestebina, kad sostinė pasižymi išskirtiniu išsivystymu ir pasiekimais. Maskvoje gimė ir augo daugybė garsių žmonių, kurių kūryba ir išradimai įėjo į pasaulio istoriją. Atvykus į Rusijos širdį, kiekvienas keliautojas atras kažką savito ir išskirtinio. Tiems, kurie dievina istoriją, puikiai tiks ekskursija po žavingiausias miesto vietas: Raudonąją aikštę, Kremliaus pastatą, Vasilijaus Palaimintojo soborą, Novodevičės vienuolyną, Kolomenskojė parką, Arkangelo katedrą. Muziejų gerbėjai bus nustebinti dėl jų gausos. Čia lauks Kuskovo muziejus, Valstybinis Aleksandro Puškino muziejus, Lenino mauzoliejus, Kremliaus arsenalas. O kokios atostogos be šokių ir vakarėlių? Maskvoje to netrūks, nes linksmybės mieste nesibaigia niekada, todėl visada rasite jaukią vietą praleisti vakarą. Jei kelionė į Maskvą skamba kaip šaunus planas, suskubkite įsigyti pigius lėktuvų bilietus į Rusiją. Nudžiuginsime jus, nes skrydžiai į Maskvą vykdomi net kelis kartus per savaitę net iš dviejų Lietuvos oro uostų – Vilniaus ir Palangos. Juk būtų labai šaunu kitas atostogas praleisti Rusijos pasididžiavime Maskvoje!

Paskutinės minutės kelionė į Maskvą

Apie Maskvą esame girdėję daugybę pasakojimų ir turbūt kiekvienas galėtų išvardyti bent kelis žinomiausius miesto objektus. Tačiau nustebtumėte sužinoję, kiek neįtikėtinų ir paslaptingų vietų saugo šis milžiniškas miestas. Taigi kai jau nusprendėte čia apsilankyti, toliau pateikiame kelis išskirtinius objektus, kuriuos vertėtų pamatyti.

  • Bunkeris-42 – neįtikėtinas architektūros kūrinys. Tai yra bunkeris, įrengtas 5 km po žeme. Jis buvo statytas norint apsisaugoti nuo atominės bombos grėsmės. Tuo metu tai buvo tikras iššūkis inžinieriams, architektams ir statybininkams. Tunelis turėjo ne tik atlaikyti atominį karą, bet ir nepajudinti miesto pamatų, kol bus statomas. Buvo įdėta daug pastangų, bet jo niekada neteko panaudoti pagal paskirtį. Šiuo metu čia rengiamos įvairios ekskursijos, tad visi norintys gali daugiau sužinoti apie šį išskirtinį statinį.

  • Sovietinių arkadinių žaidimų muziejus – ši vieta sudomins net ir nemėgstančius žaisti. Tai buvo muziejus, kuriame saugoma 60 žaidimų automatų, surinktų sovietmečiu. Kolekciją pradėjo rinkti keli Rusijos studentai, o dabar galima išvysti ir išbandyti to meto stalo futbolą, žaidimų automatus, pinball žaidimus.

  • Laikos monumentas – vienam iš garsiausių pasaulio šunų skirtas paminklas, žymintis Laikos kelionę į kosmosą.

Jei vis labiau susiviliojate vykti į Rusijos sostinę Maskvą, nestabdykite savęs ir leiskitės į pažintį su šiuo kraštu! O kaip nekeliauti, kai lėktuvų bilietai džiugina žemomis kainomis, o skrydžiai į Maskvą yra greiti ir patogūs. Išduosime paslaptį: jei norite sutaupyti tiek, kad net nepajustumėte, jog pirkote bilietus, siūlome sekti oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudyti paskutinės minutės į Maskvą pasiūlymus. Tokiu atveju skrydžiai būna juokingai pigūs!

Lėktuvų bilietai į Maskvą

Toliau kalbant apie įdomybes Rusijos širdyje Maskvoje, verta nepraleisti vienos iš išskirtiniausių patirčių – rusiškos virtuvės. Šalies gastronomija labai plati ir turinti ne vieną panašumą su kitų šalių virtuvių patiekalais. Tik mums dažnai susidaro įspūdis, kad rusai, kaip ir kitų artimesnių šalių gyventojai, daugiau nieko nevalgo tik bulves ir kiaulieną. Toli gražu tai nėra tiesa, nes Rusijoje, o tuo labiau viename iš prabangiausių miestų Maskvoje, dominuoja kitokios gastronominės tradicijos. Čia privaloma išbandyti jūros gėrybes, ypač tikrus ikrus. Tai yra nuo seno aristokratų mėgtas užkandis, dažnai užgeriamas tikrais rusiškais gėrimais. Tuos, kuriems labiau patinka paprastesni patiekalai, sužavės silkės patiekalai, tradicinė barščių sriuba ar mums gana gerai pažįstami balandėliai. Viešint Maskvoje, gali tekti atsilaisvinti diržus, nes gardūs patiekalai neleis sustoti ragavus. O išbandyti galėsite ne vieną prabangų restoraną ar kavinę, kai sutaupysite įsigydami pigius lėktuvų bilietus. Skrydžių į Maskvą kainos beveik visus metus išlieka žemos. O jei pasiūlymų dairysitės tada, kai bus likusi bent pusė metų ar penki mėnesiai, jūs būsite nustebę dėl bilietų pigumo. Todėl nieko nelaukite: surinkite šaunią kompaniją ir keliaukite pažinti Rusijos sostinės Maskvos!

Skrydžiai į Maskvą