Pigios kelionės į Maskvą

Faktai apie Maskvą

Prieš išvykstant į kitą šalį ir jos miestus, svarbu pasidomėti krašto istorija, tradicijomis bei kultūriniais skirtumais. Tai padeda kiekvienam keliautojui jaustis saugiai ir užtikrintai, o galimybė nustebinti čia gyvenančius savo žiniomis vilioja mus visus. Planuojant išvyką į Maskvą, jausmas panašus. Nors apie Rusijos sostinę žinome nemažai, kai kurie faktai ar pasakojimai yra paslėpti labiau ir juos žino tik vietiniai. O kartais ir tie nenutuokia įdomybių, kurios slepiasi miesto gatvėse, istorijoje bei gyvenime. Tad ar nebūtų smalsu susipažinti bent su keliais tokiais faktais? Jei manote, kad taip, tada toliau pateikiame nuotaikingus faktus apie Maskvą.

Maskvos įdomybės:

  • Visi esame girdėję apie milžinišką ir visą miestą išraizgiusį Maskvos metro. Bet ar žinojote, kad jis per visą savo gyvavimo laikotarpį nedirbo tik vieną dieną? Tai buvo 1941 spalio 16 diena. Tada kai vokiečių armija visomis išgalėmis bandė užgrobti šį susisiekimo tašką, bet jiems nepavyko, ir jau vakare metro vėl veikė kaip įprasta.

  • Rusijos valstybinė biblioteka, anksčiau vadinta Lenino vardu, yra didžiausia visoje Europoje. Šiame pastate saugomi daugiau negu 43 milijonai įvairiausių literatūros veikalų, rankraščių, garso įrašų ir kt.

  • Maskva yra milijoninis miestas. Bet ar žinote, kada gimė tas pirmas milijonas? 1897 metais gimė milijoninis miesto gyventojas.

  • Maskva muša rekordus daugelyje sričių. Bet ar žinojote, kad didžiausias universiteto pastatas irgi stovi būtent šiame mieste? Tikrai taip, tai yra Maskvos valstybinis universitetas.

  • Jei norite pajusti tikrą istorijos alsavimą, rinkitės kelionę 3 tramvajaus linija. Ji yra seniausia iš visų, atidaryta dar 1899 balandžio 6 dieną.

Apgyvendinimas Maskvoje

Pigūs lėktuvų bilietai, šauni kompanija ir puikus viešbutis – tai be galo svarbūs nepamirštamų atostogų atributai. Ir nors pigios kelionės į Maskvą – labai dažnas pasiūlymas, nuotaikinga grupe žmonių ir patogiomis nakvynės vietomis teks pasirūpinti patiems. Tačiau neišsigąskite, nes viešbučiai Maskvoje visada pasižymi išskirtine prabanga ir kokybišku aptarnavimu. Tad net ir po ilgos tyrinėjimų ir miesto pažinimo dienos grįšite į tikrą ramybės ir poilsio oazę. Žinoma, prieš pasirenkant vietą, kurioje apsistosite, reikia atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Pirmas – lokacija. Juk per atostogas norime taupyti laiką, tad patogu išsirinkti nakvynės vietą ten, nuo kur lengvai ir greitai rasite objektus, kuriuos norite pamatyti. Kaina – kitas svarbus aspektas renkantis. Kadangi Maskva tituluojama kaip vienas iš prabangiausių ir tuo pačiu brangiausių miestų, viešbučiai irgi gali kiek nustebinti. Tačiau pigus viešbutis Maskvoje visada bus kiek atokiau nuo centro ir pačių populiariausių traukos taškų. Dėl susisiekimo jaudintis neverta, nes Maskvos metro jus nuveš į visas miesto puses greitai ir patogiai. Norėdami būti užtikrinti dėl laikinos gyvenamosios vietos pasiūlymų dairykitės internetu. Taip matysite visą reikiamą informaciją ir rezervacijos sąlygas. Žinoma, galėsite laisvai save palepinti išskirtiniais apartamentais, kai tokios pigios kelionės į Maskvą! Lėktuvo bilietai džiugins žemomis kainomis, tad per pačias atostogas galėsite mėgautis visais privalumais ir išskirtine Maskvos prabanga!

Savaitgalio kelionė į Maskvą

Ištrūkite bent kelioms dienoms į pasakišką Maskvą! Čia jūsų laukia intriguojanti istorija, pasakiško grožio gatvės, architektūra ir sodai, stebinančios istorijos ir dar daugiau nuotaikingų pramogų. Argi nebūtų šaunu nustebinti save ir artimuosius trumpa savaitgalio išvyka į Rusijos širdį Maskvą? Įsivaizduokite save žengiant įspūdinga Raudonąja aikšte, einančius takais ir gatvėmis, išmintais garsiausių pasaulio poetų, aktorių ir menininkų. Tai yra savaitgalis, kurio nepamiršite nei jūs, nei jūsų artimieji, nes laikas, praleistas Maskvoje, įsimins ilgam, o įspūdžiai bus nepakartojami. O kas gali būti geriau už galimybę bent trumpam ištrūkti iš kasdienės rutinos ir palepinti save kerinčiomis atostogomis? Išsirinkite norimą datą ir griebkite lėktuvų bilietus į Maskvą, tikrai liksite patenkinti! Nuotaikos bus dar geresnės, kai išvysite visas pigias keliones į Maskvą ir akcijų pasiūlymus. Tad nieko nelaukite ir rinkitės savo pasakiško savaitgalio datą! Žinoma, norėdami sutaupyti, bilietų ieškokite iš anksto, tai puikus būdas rasti žemas kainas, nes likus ilgesniam laikui, skrydžiai būna pigesni. Jei jūs dievinate spontaniškas išvykas ir visada esate pasiruošę lagaminą, tada ieškokite paskutinės minutės kelionių į Maskvą ir mėgaukitės visais išvykos teikiamais malonumais!

Skrydžiai į Maskvą