Vilnius – Maskva

Maskva – neįtikėtina Rusijos sostinė. Tai – ne tik didžiausias visos Europos miestas, bet ir miestas, turintis daugiausiai milijardierių visame pasaulyje. Anot žurnalo Forbes, čia yra net 84 milijardieriai, o Niujorke, kuris yra antroje sąrašo vietoje, tik 62. Maskva puikuojasi ne tik turtuolių skaičiumi, bet ir 3 500 istorinių gatvių, kelių, alėjų, parkų ir skverų. O kur dar daugiau negu 2 700 restoranų, įsikūrusių kiekviename miesto kampe. Kad viską pamatytumėte ir aplankytumėte, reikėtų labai daug laiko... Pradėkite jau dabar, ypa

kai Vilnius–Maskva lėktuvų bilietai tokiomis patraukliomis kainomis. Taip keliaukite į Rytų Europos milžinę Rusiją neįtikėtinai pigiai. Apsilankę sostinėje Maskvoje turėsite progą išbandyti visus restoranus ir apeiti nesuskaičiuojamas gatveles.

Vilnius–Maskva

Kasdien išgirstame vis daugiau naujienų iš Rusijos. Rodos, viskas vyksta taip toli, bet ar žinojote, kad Vilnius–Maskva atstumas yra tik 792,24 km? Sostinės tiek nedaug nutolusios viena nuo kitos ir tai dar labiau palengvina keliavimą. Vilnius–Maskva skrydis užtruks tik valandą su puse ir jūs nusileisite viename iš penkių Maskvos oro uostų – Šeremetjevo oro uoste. Vilnius–Maskva skrydžiai vykdomi gana dažnai, todėl renkantis išvykos datą problemų nekils. Vilnius–Maskva tiesioginiai skrydžiai organizuojami Rusijos oro linijų Aeroflot, tad kelionė bus patogi, o kiekvienu keleiviu pasirūpins profesionali įgula. Kalbant apie kainas, Vilnius–Maskva lėktuvų bilietai visus metus išlieka panašiomis kainomis, pakilimas pastebimas tik prieš žiemos šventes. Jei norite sutaupyti, skrydžių dairykitės likus bent pusei metų iki išvykimo. Lėktuvo bilietai Vilnius–Maskva bus neįtikėtinai pigūs, jei seksite skrydžių kompanijų skelbiamas naujienas ir gaudysite paskutinės minutės ar akcijų pasiūlymus. Tad keliaukite sumaniai ir aplankykite už puikią kainą vieną iš gražiausių Rusijos miestų!

Skrydžiai į Maskvą