Maskvos centras

Maskva tapo namais šimtams poetų, mokslininkų, rašytojų, dailininkų, kompozitorių ir sportininkų. Tai – ne tik Rusijos sostinė, bet ir šalies kultūros, mokslo, sporto centras. Čia pradėjo kilti žymus Rusijos baletas, kuris iš kitų išsiskiria jėga ir didybe. Tai – teatro ir vaidybos meno širdis, tad nenuostabu, kad atvykę čia turėsite progą pasimėgauti kvapą gniaužiančiais pasirodymais. Įdomu, nes daugelis Maskvos pastatų išlaikė autentišką Rusijos imperijos didybę ir dizainą. Daugiausia jų išsidėstę miesto centre, tad klaidžioti neteks. Privalote tai pamatyti ir pasimėgauti aristokratišku Maskvos gyvenimo ritmu. Tai be galo paprasta, juk miestas mažai nutolęs nuo mūsų sostinės Vilniaus, o skrydžiai patogūs visais metų laikais! Tad jau dabar ieškokite pigių Lietuva–Maskva lėktuvų bilietų!

Maskvos centras

Maskvos centras tiesiog užburia... Senoji architektūra, švytinti įvairiausiomis spalvomis ir formomis, o kur dar neįtikėtina pastatų didybė... Privalote atvykti ir patys žengti gilią istoriją menančiomis gatvėmis. Ką būtina pamatyti, kai svečiuositės Rusijos sostinės centre? Pateikiame kelis pasiūlymus.

Maskvos centras:

  • Maskvos kremlius – privalomas pamatyti pastatas. Juk čia priimami vieni iš svarbiausių politinių sprendimų, darančių įtaką tiek šaliai, tiek visam pasauliui.
  • Raudonoji aikštė – Maskvos centrinė gatvė ir taškas, nuo kurio lyg voratinkliu išsiraizgusios dešimtys gatvelių.
  • Rusijos parodų centras – čia pamatysite ekspoziciją iš įvairių istorijos laikotarpių.
  • Centrinė universalinė parduotuvė – prekybos centras, kuriame ne tik rasite nesuskaičiuojamą kiekį parduotuvių, bet ir galėsite grožėtis neįtikėtina pastato architektūra.
  • Maskvos didysis teatras – Rusijos baleto ir teatro širdis bei vienas iš garsiausių viso pasaulio operos ir baleto teatrų.
  • Ivano Didžiojo varpinė – išskirtinė architektūra ir iš tolo žėrintys aukso spalvos stogai – įspūdingas architektūros kūrinys.
  • Novospassky vienuolynas – dar XIV amžiuje pastatytas architektūros šedevras žavi grožiu ir įmantrumu.

Skrydžiai į Maskvą