Lankytinos vietos Maskvoje

Maskva – didžiausias Europos miestas, kurio pavadinimas minimas jau nuo XII amžiaus. Tai – milžinės Rusijos sostinė ir viena iš istoriškai svarbiausių vietų šalyje. Čia vystėsi menai ir kultūra, sportas ir mokslas, kurie iki šių dienų stebina vietinius gyventojus ir miesto svečius. Maskva yra net tik kultūros centras, bet ir politikos – juk būtent šiame mieste priimami svarbiausi Rusijos politiniai ir ekonominiai sprendimai. Susidomėjote? Tad gal kitas atostogas praleisite būtent čia. Ir tikrai nenusivilsite, nes Maskvos istorija ir ryškios spalvos pakerės... Kadangi miestas milžiniškas – Maskvos lankytinos vietos išsibarsčiusios po visą jos plotą. Bet nesijaudinkite, nes susisiekimas metro linija tiesiog idealus! Tad jau dabar pradėkite žymėtis vietas, kurias norėsite išvysti, ir pirmyn į Maskvą!

Lankytinos vietos Maskvoje

Maskva nuo pirmųjų Rusijos gyvavimo metų buvo ta vieta, kurioje vystėsi kultūra ir mokslas. Dėl šios priežasties čia gausu istorinių paminklų ir be galo intriguojančių įdomybių. Jos išsidėsčiusios visame mieste, bet Maskvos centre yra daugiausiai lankytinų vietų. Tad ką būtinai privalote pamatyti, kai čia atvyksite?

Lankytinos vietos Maskvoje

  • Maskvos kremlius – vienas iš seniausių pastatų mieste, kuriame buvo įšventinami karaliai ir carai, dabar tai yra prezidento rezidencija.
  • Raudonoji aikštė – pagrindinis taškas visoje Maskvoje, nuo čia galima išnaršyti miestą skersai ir išilgai.
  • Vasilijaus Palaimintojo soboras – spalvingas ir įspūdingas pastatas, kurio stogai primena saldainius... Bet tuo pačiu, tai yra vienas iš svarbiausių visos šalies simbolių.
  • Gorky parkas – milžiniškas parkas, apie kurį dainuoja garsūs Scorpions, ir tikrai yra dėl ko, nes čia tiek atrakcijų ir grožybių, kad apsisuks galva.
  • Kolomenskoye – parkas-muziejus, primenantis pasaką...
  • Tretjakovo galerija – vienas iš svarbiausių dailės muziejų visoje Rusijoje.
  • Lenino mauzoliejus – mįslinga vieta, kurioje palaidotas Sovietų Sąjungos kūrėjas Leninas.

Skrydžiai į Maskvą