Laikas Maskvoje

Lietuviai vis dažniau renkasi atostogas užsienio šalyse, nuo įstabių istorija kvėpuojančių Vakarų Europos miestų iki egzotiškų Artimųjų Rytų kurortų. Tačiau kartais pamirštame, kiek grožio ir įdomybių yra visai čia pat – milžinėje Rusijoje. O vienas iš įdomiausių šalies miestų – sostinė Maskva. Istorija ir pasakiška pastatų architektūra užburiantis kraštas kiekvienam keliautojui suteiks nepamirštamų akimirkų ir nepakartojamų pramogų. Susidomėjote? Žinoma! O kelionę dar labiau pagerins pigūs lėktuvų bilietai! Ką vertėtų žinoti prieš išvykstant? Visų pirma, pasižymėkite lankytinas vietas, tada rezervuokite patinkančius viešbučių kambarius, paskaičiuokite kelionės biudžetą ir išstudijuokite susisiekimą viešuoju transportu. Labai dažnai domimasi koks Maskvos laikas. Lietuva–Maskva laikas toks pats vasaros laikotarpiu, o perėjus prie žiemos laiko pasikeičia viena valanda. Pasaulio laikas Maskvoje yra skaičiuojamas pagal Moscow Standard Time (MSK), UTC +3.

Laikas Maskvoje

Vykstate atostogauti į didingą Rusiją? Liksite sužavėti miestų didybės ir prabangos, o kur dar įvairiausios pastatų ir gatvių spalvos... Tikrai verta pamatyti ir bent kartą gyvenime aplankyti tokius miestus kaip Maskva, Sankt Peterburgas, Jekaterinburgas. Prieš vykdami išsiaiškinkite kultūrinius skirtumus. Nors Lietuva ir Rusija daug jų neturi, pavyzdžiui, įstaigų darbo laikas kai kur skiriasi. Visi žinome situaciją, kai per atostogas randame uždarytą banką ar parduotuvę... Nesklandumų nekils, jei dar prieš kelionę viską ištyrinėsite. Tam pateikiame pagrindinių įstaigų Rusijoje darbo laiką.

Įstaigų Rusijoje darbo laikas:

  • mažos parduotuvės dirba 10.00–20.00,
  • prekybos centrai dirba 10.00–22.00 (kaip ir Lietuvoje, Rusijoje alkoholis neparduodamas nuo 21.00 / 23.00 valandos),
  • bankai dirba 10.00–20.00, sekmadieniais nedirba,
  • vaistinės – daugelis vaistinių dirba visą parą.

Skirtumai nėra dideli, bet juos vis tiek palanku žinoti. Be to, įstaigų darbo laikas skiriasi nuo miesto centro ir tolesnių rajonų. Tad būkite sumanūs ir nesklandumų nekils!

Skrydžiai į Maskvą